Strefa Rodzica

W przypadku problemów z logowaniem, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kadra

Joanna Suwińska-Kopeć

Psycholog, Nauczyciel, Dyrektor

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, na specjalizacji Psychologia Kliniczna Dziecka, certyfikowany Dogoterapeuta/Kynoterapeuta, Trener Profilaktyki Pogryzień.

Absolwentka Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej oraz Kwalifikacji Nauczycielskich – Przygotowanie Pedagogiczne.

Uczestniczka kursów, szkoleń i seminariów, m.in.: Terapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży, Pies w edukacji, terapii i profilaktyce, Podstawy dogoterapii.

Doświadczenie zdobywałam pracując w ośrodkach specjalizujących się w terapii dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju i nie tylko, m.in. Synergis, Promitis, Ala ma kota, Fundacja Terapeutyczna Pies i Staś, Ośrodek Terapeutyczny dla dzieci na Uniwersytecie Warszawskim, Domy Dziecka.  Prowadziłam zarówno terapie grupowe oraz indywidualne, zajęcia dogoterapeutyczne, grupy przedszkolne. Przez kilka lat byłam członkiem kadry Fundacji Pies i Staś.

Jestem osobą stale rozwijającą się i gotową do podejmowania licznych wyzwań.

Bardzo bliskie mojemu sercu jest Rodzicielstwo Bliskości, dzięki któremu nauczyłam się jak być wrażliwą na sygnały płynące od dzieci, jak reagować oraz jak wspierać rozwój małego dziecka.

Moim ogromnym marzeniem było stworzenie miejsca, w którym królować będzie przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, szczerość, życzliwość i dobroć. Takiego miejsca, które na lata pozostanie w sercach naszych absolwentów ☺
W pracy z dziećmi kieruję się przede wszystkim intuicją, wiedzą oraz doświadczeniem. Łączę metody, by w sposób indywidualny dobierać je do dziecka.
Interesuje się metodą pozytywnych wzmocnień, Rodzicielstwem Bliskości oraz mową ciała psów.

Joanna Suwińska-Kopeć

Paulina Lis

Nauczyciel

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej o specjalności Wychowanie Przedszkolne z Edukacją Wczesnoszkolną.

Kontynuuję edukację na kierunku Zarządzanie w Oświacie.

Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywałam w pracy z dziećmi w różnych grupach wiekowych, poczynając od 3-letnich maluszków rozpoczynających swoją przygodę w przedszkolu, a kończąc na starszakach gotowych do podjęcia nauki w szkole.

W kontaktach z dziećmi staram się dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocję dzieci.

Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję oraz radość, będąc nie tylko moim profesjonalnym zawodem, ale również wielką pasją.

Paulina Lis

Laura Rawa

Nauczyciel

Studiuję Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną na Uniwersytecie Warszawskim. Wybór tego kierunku jest w pewnym sensie powołaniem.

W prosty i skuteczny sposób nawiązuję relacje z dziećmi. Moja mama oraz babcia od lat powtarzały mi, że działam z nimi na tych samych falach.

W pracy z podopiecznymi cenię spokój oraz indywidualne podejście. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w różnych grupach wiekowych.

W wolnym czasie uwielbiam czytać książki – jestem ich miłośniczką od dziecka! Próbuję tę miłość również przekazać dzieciom, z którymi pracuję.

Laura Rawa