Strefa Rodzica

W przypadku problemów z logowaniem, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Dlaczego Wesoły Słonik

Punkt przedszkolny Wesoły Słonik działa od 2009 roku. Jest przedszkolem kameralnym, pełnym ciepła, życzliwości i dobroci. Słonik to miejsce, które daje dzieciom uśmiech i szczęście, uczy czerpania radości z małych rzeczy.

„Jeśli chcesz rzeczy wielkich zaczynaj od małych”

Oprócz nauki oraz realizacji podstawy programowej nasze przedszkole daje przestrzeń do współpracy, dialogu, asertywnego wyrażania własnych potrzeb, podąża za dzieckiem i jego potrzebami. Dążymy do tego, by każe dziecko miało swoją przestrzeń do eksploracji, wyrażania swoich uczuć.

Wesoły Słonik czerpie wiedzę z różnorodnych metod, nie zamykamy się w określonych ramach , łączymy metody i dopasowujemy je do dziecka.

Stawiamy na kreatywność i samodzielność naszych przedszkolaków.

Wspieramy rozwój poprzez stymulację każdego zmysłu. Wiemy, że kreatywność to wymyślanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa, dlatego nie boimy się eksperymentować. Otwieramy horyzonty i wspieramy w rozwoju.

 

 

Zapisy

Zapisy do Punktu Przedszkolnego Wesoły Słonik trwają przez cały rok kalendarzowy. Przyjmujemy dzieci od 2,5 do 6 lat. Zapisy pod numerem telefonu: 535-873-616 lub mailowo: przedszkolewesolyslonik@gmail.com